Pentsatu, eztabaidatu eta ekin
Beldur Barik jarrerarekin!

Eibar



Egileak:

MARINA LASPIUR DOSUNA
XABIER BADIOLA BASTIDA
NAROA GARZO DIAZ
YAIZA CABRERA RIOS

1. Kategoria 12/17 urte

Eibar, Gipuzkoa


Egileak:

1. ALBIZU HERNANDEZ LEIRE
2. ASENJO GODOY MAIALEN
3. BILBATUA ZULUETA MAITE
4. CHIMENO GARCIA ERIKA
5. DEL OLMO PELAYO AMAIA
6. ECHANIZ OSES NEREA
7. FERNANDEZ CARRERO ANDER
8. FIDALGO ARRIOLA NORA
9. GARCIA HERNANDEZ IMANOL
10. GUTIERREZ EIZAGUIRRE NEREA
11. IZAGA GARCIA JULENE
12. IZQUIERDO ALCOBA JONE
13. LASCURAIN ORTEGA PAULA
14. LOSADA ACHIAGA ANE
15. MARTINEZ EGUREN UNAI
16. OLAÑETA BAZA GOIZANE
17. PIÑEIRO GONZALEZ JOSE RAUL
18. RUIZ LOPEZ IRUNE
19. SAENZ MARCILLA ANDER
20. SANMAMED HURTADO ERIKA
21. ZABALA FERREIRO LEYRE
22. ALBERDI MORENO AMAIA
23. ALVAREZ GALLARDO LAURA
24. ALVAREZ PALACIN JOSU
25. ARREGI RETENAGA MARIA
26. BENAVIDES TINOCO TANIA
27. BOUZAMBOU DOCABO ANDER
28. CACERES JAZMIN ARACELI
29. CRIADRO GARCIA JAVIER
30. ECENARRO LARRINAGA JORGE
31. ECHEVERRIA OCAMICA IRENE
32. FERNANDEZ MERINO JULEN
33. GARRIDO OUTEIRIÑO CYNTHIA
34. GOMEZ GONZALEZ PAULA
35. IZAGA FUENTE IDOIA
36. LAHIDALGA GIMENO MARINA
37. LOOR LEON GABRIELA
38. MATEOS FIZ ERIKA
39. MENDAZONA RAMIREZ AINHOA
40. RON IGLESIAS ALICIA
41. RUBIANO CARO MAIDER
42. SOBRON COTERON EIDER
43. SUSAETA MARCUERQUIAGA ELENA

1. Kategoria 12/17 urte

EIBAR, GIPUZKOA


Egileak:

ABENDIVAR PASCUAL, ANDER
ACHIAGA VILLAVERDE, ANDREA
ALVAREZ GOMEZ, NAHIUA TAHICHE
BALLESTEROS REDONDO, MAIALEN
CANO GOMEZ, MARTA
CARMONA RAMOS JULEN
CID MATEOS, ARIANE
DELGADO BENITEZ, ERIK
ERKIAGA EGIAZU, ANIE
FERNANDEZ FERRERAS, LIDIA
GALLEGO LAGUNA, AIMAR
GOMEZ LOPEZ, GORKA
GOMEZ RUIZ, ANE
GONZALEZ ALCOCEBA, IGOR
HIERRO CASTAÑO, IMANOL
HURTADO HORNA, NAROA
LINARES CALVO CELIA
LUQUE MARTINEZ, JULEN
MARTIN BARBERO, ENEKO
MARTIN HERNANDEZ, AIDAN
MARTIN RODRIGUEZ, PATRICIA
MORALES PÉREZ, ANDER
MURADAS CRESPO, IRATI
PELAEZ CORTES, JOKIN
SANZ LOPEZ, MARIA
SENGHOR URBAIN SIANKOU
SIMON PEREZ, MIKEL
SUAREZ CID, PAULA
ZABALETA IBARRA, JON
ALBERDI ARRILLAGA, NEREA
ALFONZO , ANGIE VIORLEY
ARAGON MANZANOS, NEREA
ARANA UNAMUNO, IGNACIO
ARRARTE LUCAS, MIKEL
ARRILLAGA SARASQUETA
CAMPO ZABALA, XABIER
CID GUTIERREZ, NAGORE
DE ANDRES IRAZABAL, ANDONI
ESPINOSA LOPEZ REIJHAN DAYANA
ETXABE VALLE, JONE
GARCÍA APOITA, JON
GARCIA TRUJILLO, ENEKO
GOROSABEL ARANCETA, ANDREA
LARZABAL HINOJOSA, ITZIAR
MARTIEZ MEDA, JUNE
MENDIA MONTAÑO, JAIONE
MORALES LEON, PAULA
ORDOÑO MURILLO, GORKA
ORTUZAR VILLANUEVA, MIREN
OSORO ORDOÑO, MIKEL
OTEGUI ALVAREZ, NORA
PIÑEIRO RUIZ, ANDREA
RUBIO PRIETO, AITOR
RUGAMA MEJIA CRISTHEL DANIELA
RUIZ OTERO DIEGO
SANTOS RAMIREZ ALDANI ENMANUEL
URBIETA BECANA, IKER
ZUAZUA AIZPURU, ANE
ZULOAGA ALVAREZ, ANER

1. Kategoria 12/17 urte

EIBAR, GIPUZKOA


Egileak:

Nerea Armero Garzón
Marina Díez Arrizabalaga

2. Kategoria 18/26 urte

Eibar, Gipuzkoa


Egileak:

Naia Saez
Eider Clavel
Elene Gisasola
Elene Varela
Malen Txurruka

1. Kategoria 12/17 urte

Eibar, GIPUZKOA

Eraldatu dezagun batera! Email bat jasoko duzu hileko berriak biltzen dituen boletinarekin. Izan zaitez lehena, guztiaz enteratzen!

Jarraitu gaitzazu
Sare Sozialetan!

Facebook Twitter RSS YouTube Instagram Telegram Spotify